Naukowiec

Doktor nauk ekonomicznych

Filozof przyrody i metodolog
 
Autor kilkudziesięciu publikacji (link do publikacji) naukowych i wielu wystąpień konferencyjnych z zakresu zarządzania, ekonomii i filozofii.
 
Promotor i recenzent kilkudziesięciu prac magisterskich, w tym nagrodzonej w konkursie PSSB.
 
W latach 2000 – 2007 Adiunkt Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej wykładający, m. in. na wydziałach związanych z nowymi technologiami (Informatyka, Robotyka, Biotechnologia).
 
Wykładał na VIA University College w Danii (E-Commerce) oraz w Instytucie Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk (Zarządzanie Innowacjami na studiach Doctor of Business Administration).
 
Obecnie prowadzi zajęcia "Strategic Planning and Business Plan" dla anglojęzycznych studentów na Wydziale Zarządzania Wyższej Szkoły Bankowej w Gdańsku.
 
 

Publikacje (link do podstrony z publikacjami)

Malarz

Olejne | Akwarele


Page: 

BIZNESMAN

Doświadczony MANAGER z ponad dwudziestokilkuletnim stażem zawodowym w kilku branżach: sprzedaż bezpośrednia, kosmetologia, logistyka, produkcja, informatyka, robotyka, biotechnologie, AGD, kosmetyka.
 
Specjalistyczna wiedza m.in. w: zaawansowanych technologiach, zarządzaniu strategicznym, zarządzaniu projektami, wdrażaniu innowacyjnych produktów, logistyce i produkcji.
 
Obecnie:
Prezes Zarządu firmy Perfect Coll sp. z o.o.
Dyrektor Operacyjny Roboclean Poland
 
 
Największe sukcesy zawodowe:
Pierwsze w Polsce w pełni zinformatyzowane wdrożenie BSC (the BalancedSocrecard) w Wirtualnej Polsce S.A.
Wprowadzenie do Polski (w DLF sp. z o.o.) i następnie siedmioletnie zarządzanie marketingiem i sprzedażą innowacyjnych robotów domowych Roomba amerykańskiej firmy iRobot (65 tys. sprzedanych robotów w sprzedaży bezpośredniej).
Wykreowanie kilku znanych na rynku sprzedaży bezpośredniej, innowacyjnych marek produktów AGD.
 
 
• Stworzenie i wypromowanie marki Perfect Coll (naturalny kolagen w kosmetyce i suplementach diety), która w przeciągu zaledwie 3 lat zyskała stabilną pozycję w branży MLM (Multilevel Marketing). 
 
Kariera zawodowa:
 
Linki: Curriculum vitae

 

AUTOR

 Publikacje | Powieści | Opowiadania | Poezje

 

Opowiadania

 

 

KONTAKT:

 

Formularz Kontaktowy